Free Boyutmaker

1.0.2

Google Play
0/5 No votes
Version
1.0.2
Updated
July 31, 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
17M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Free Boyutmaker

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (pazartesi-cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin ￿res% a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi length ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılıokay göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise length üyelik bilgilerinizden yola çıokayılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Boyutmaker Apk Full download

satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta length yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

bu web page aynı anda birden çgood enough kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini net üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az four (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.